Porada prawna

Omówimy przedstawiony problem i udzielimy informacji
 

Porada prawna to jedna z najpopularniejszych usług oferowanych przez prawników. Co dokładnie mieści się w jej zakresie i kiedy jest ona naprawdę wartościowa? W Kancelarii Frączek porada prawna oznacza spotkanie z kompetentnym prawnikiem posiadającym wiedzę w interesującej klienta dziedzinie prawa. To gwarancja dyskrecji oraz komfort swobodnej rozmowy, dającej możliwość stawiania pytań oraz przedstawiania swoich wątpliwości.

Efektem spotkania jest przedstawienie klientowi alternatywnych rozwiązań jego problemu oraz nakierowanie go na najbardziej korzystną dla niego opcję. Ponieważ w naszym zespole pracują specjaliści z różnych dziedzin prawa, jesteśmy w stanie doradzić Państwu w bardzo wielu kwestiach natury prawnej obejmującej między innymi prawo cywilne, sprawy związane z umowami i zobowiązaniami, sprawy spadkowe, sprawy dotyczące dziedziczenia, czy sprawy związane z nieruchomościami.

Świadczymy również porady prawne z zakresu odszkodowań, a także porady prawne dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej. Ponieważ prowadzimy wiele postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych, również w tych dziedzinach służymy radą. Zapraszamy do spotkania w siedzibie naszej Kancelarii, jeśli jednak nie możesz przyjść do nas osobiście, zachęcamy do skorzystania z opcji porady online.