Porady i pomoc prawna

Kancelaria adwokacka Łukasz Frączek udziela porad prawnych i świadczy usługi prawne ze wszystkich dziedzin prawa. Doświadczenie zawodowe właściciela pozwala na doradzanie klientom w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych i administracyjnych, a jego praktyka procesowa gwarantuje należytą reprezentację klienta zarówno w sprawach o zapłatę, jak również w sprawach rodzinnych i z zakresu ubezpieczeń społecznych.

Adwokat Łukasz Frączek jest doświadczonym obrońcą w sprawach karnych. Usługi prawne świadczone są na każdym etapie postępowania karnego, od postępowania przygotowawczego, przez postępowanie sądowe wszystkich instancji, po postępowanie wykonawcze.

W kręgu zainteresowania kancelarii są sprawy administracyjne. Zarówno te na etapie postępowania regulowanego przez Kodeks postępowania administracyjnego jak również prowadzone przed sądem administracyjnym.

Honorarium za świadczone usługi zależą od poziomu skomplikowania problemu i koniecznego nakładu pracy poświęconego na wykonanie zlecenia i jest zawsze ustalane indywidualnie. W wyjątkowych przypadkach podstawą ustalenia wynagrodzenia jest rozliczenie godzinowe.

Skontaktuj się

Adres: ul. Zawiszy Czarnego 5M, 44-100 Gliwice

Tel.: +48 32 235 20 16
Fax: +48 32 707 10 03
Kom: +48 696 069 348
Kom: +48 690 494 963

Email: kontakt@kancelaria-fraczek.pl
Email: adwokat@kancelaria-fraczek.pl