Odszkodowania i ubezpieczenia

Odszkodowania

Kancelaria posiada doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań, jednak w swojej codziennej pracy specjalizuje się w odszkodowaniach ze szkód komunikacyjnych.

W polskim prawie obowiązuje zasada pełnego odszkodowania, która niestety nie zawsze jest respektowana. Kancelaria pomaga poszkodowanym w dochodzeniu ich praw i uzyskiwania pełnego odszkodowania. Prowadzone sprawy to m.in. procesy:

  • o odszkodowania za uszkodzony pojazd,
  • o odszkodowania z tytułu wynajmu pojazdu zastępczego,
  • o zadośćuczynienie i odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu w wyniku wypadku komunikacyjnego.

Kancelaria współpracuje z rzeczoznawcami z zakresu techniki motoryzacyjnej, co pozwala na dobre przygotowanie merytoryczne sprawy i należytą wycenę odszkodowania.

Szkody komunikacyjne oprócz spraw odszkodowawczych wiążą się z procesami karnymi i w sprawach o wykroczenia. Kancelaria reprezentuje zarówno osoby oskarżone i obwinione o spowodowanie wypadku, jak również osoby poszkodowane w takich wypadkach.

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia oferowane są na każdym kroku, a ich rodzaj i zakres jest tak różny, jak różnodrodna jest działalność ludzka.

Kancelaria doradza klientom zakładów ubezpieczeń. Analizuje umowy i ogólne warunki umów. Reprezentuje poszkodowanych w sporach z zakładami ubezpieczeń. Prowadzi sprawy dochodzenia odszkodowań z tytułu ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń działalności gospodarczej, ubezpieczeń majątku.

Skontaktuj się

Adres: ul. Zawiszy Czarnego 5M, 44-100 Gliwice

Tel.: +48 32 235 20 16
Fax: +48 32 707 10 03
Kom: +48 696 069 348
Kom: +48 690 494 963

Email: kontakt@kancelaria-fraczek.pl
Email: adwokat@kancelaria-fraczek.pl