Gospodarcze i windykacja

Sprawy gospodarcze

Kancelaria świadcząc usługi dla firm w ramach pojedynczych i stałych zleceń na co dzień zajmuje się sprawami gospodarczymi. Doświadczenie procesowe w niniejszych sprawach pozwala na trafną ocenę prawną przedstawionego zagadnienia i rzetelną reprezentację klienta. Z uwagi na szerokie spektrum działalności przedsiębiorców prowadzone sprawy dotykają różnych dziedzin, m.in.:

  • spółek handlowych i cywilnych,
  • umów, porozumień i kontraktów handlowych,
  • odszkodowań i ubezpieczeń,
  • własności i praw rzeczowych.

Kancelaria adwokacka świadczy również pomoc prawną w tzw. sprawach karnych gospodarczych, zarówno w formie obrony jak i reprezentacji pokrzywdzonego oraz sprawach karnoskarbowych.

Windykacja

Kancelaria posiada duże doświadczenie w odzyskiwaniu należności wynikających z różnych tytułów. Kancelaria stale współpracuje z kancelarią komorniczą co pozwala na sprawne przeprowadzenie całej procedury.

Pomoc prawna w windykacji należności odbywa się od etapu pozasądowego i polubownego, przez proces sądowy, po postępowanie egzekucyjne.

Kancelaria prowadzi również sprawy w elektronicznym postępowaniu upominawczym przed tzw. e-sądem: https://www.e-sad.gov.pl/.

Domeną kancelarii jest szybkość działania przy minimalizacji kosztów odzyskiwania należności.

Skontaktuj się

Adres: ul. Zawiszy Czarnego 5M, 44-100 Gliwice

Tel.: +48 32 235 20 16
Fax: +48 32 707 10 03
Kom: +48 696 069 348
Kom: +48 690 494 963

Email: kontakt@kancelaria-fraczek.pl
Email: adwokat@kancelaria-fraczek.pl