Kancelaria

Adwokat

Adwokat Łukasz Frączek samodzielną praktykę prowadzi od 2010 roku. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w jednej z najstarszych gliwickich kancelarii adwokackich oraz świadcząc usługi prawne dla Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Zabrzu.

Obecnie właściciel Kancelarii, której działalność oparta jest na najlepszej wiedzy prawniczej i doświadczeniu w pracy adwokackiej. Swoje zainteresowania w pracy zawodowej kieruje głównie na sprawy związane z obsługą szeroko pojętej działalności gospodarczej oraz sprawy związane z nieruchomościami we wszystkich aspektach. Dużym doświadczeniem może pochwalić się również w sprawach karnych oraz sprawach związanych z dochodzeniem odszkodowań, głównie ze szkód komunikacyjnych.

Zespół

Sprawne funkcjonowanie kancelarii, a zarazem wysoka jakość świadczonych usług możliwa jest dzięki pracy zgranego zespołu specjalistów. Szefem zespołu i sprawującym nadzór nad wszystkimi działaniami prawnymi kancelarii jest jej właściciel adwokat Łukasz Frączek.

Aplikant adwokacki Jakub Żygalski jest pracownikiem kancelarii od 2012 roku. Obok doświadczenia zawodowego posiada dużą wiedzę prawniczą z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego i gospodarczego. Szczególnie interesują go sprawy związane z dochodzeniem należności pieniężnych i sprawy cywilne.

Nad sprawami biurowymi i obsługą administracyjną kancelarii czuwa sekretarka. Za bezpieczeństwo gromadzonych informacji i niezakłóconą pracę kancelarii odpowiada informatyk Paweł Osiński prowadzący firmę Gamma.

Skontaktuj się

Adres: ul. Zawiszy Czarnego 5M, 44-100 Gliwice

Tel.: +48 32 235 20 16
Fax: +48 32 707 10 03
Kom: +48 696 069 348
Kom: +48 690 494 963

Email: kontakt@kancelaria-fraczek.pl
Email: adwokat@kancelaria-fraczek.pl