Dla firm

Kancelaria oferuje usługi prawne i doradcze dla biznesu dostosowane do potrzeb klienta i do jego możliwości. Wykonując zadania Zespół kancelarii kieruje się wygodą klienta i oferuje świadczenia w siedzibie klienta oraz w systemie zdalnym.

W zakres usług wchodzą w szczególności

  • prowadzenie spraw sądowych,
  • reprezentacja w ramach postępowań administracyjnych, w tym podatkowych,
  • konstruowanie i opiniowanie umów,
  • bieżące doradztwo i konsultacje prawne,
  • opiniowanie zamierzeń gospodarczych,
  • udział w negocjacjach z partnerami handlowymi i innymi podmiotami.

Usługi dla podmiotów gospodarczych mogą być świadczone w ramach stałej obsługi prawnej. Wówczas działalność przedsiębiorcy znajduje się pod stałym nadzorem prawnym kancelarii. Oferta stałej obsługi obejmuje reprezentację przedsiębiorcy w każdej sprawie i bieżące doradztwo prawne, w tym sporządzenie wszelkiego rodzaju formalno-prawnych dokumentów i umów. Stały klient może liczyć na pomoc w prowadzeniu negocjacji i załatwianiu spraw z kontrahentami.

Kancelaria wykonuje również pojedyncze zlecenia od klientów firmowych, takie jak sporządzenie umowy, prowadzenie pojedynczej sprawy sądowej czy sporządzenie jednorazowej opinii prawnej.

Sposób finansowania usług dla klientów firmowych dostosowany jest do potrzeb klienta i rodzaju zlecenia. Stała obsługa rozliczana jest w formie ryczałtu bądź godzinowo ? za wykonane czynności. Honorarium za pojedyncze zlecenia ustalane jest przy przyjęciu stałej stawki za godzinę pracy bądź na podstawie stawek minimalnych za czynności adwokackie wynikających z Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości.

Skontaktuj się

Adres: ul. Zawiszy Czarnego 5M, 44-100 Gliwice

Tel.: +48 32 235 20 16
Fax: +48 32 707 10 03
Kom: +48 696 069 348
Kom: +48 690 494 963

Email: kontakt@kancelaria-fraczek.pl
Email: adwokat@kancelaria-fraczek.pl